Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.08.2019 17:30
The Bard’s Tale Trilogy i Wasteland 30th Anniversary Edition xbox game pass
606V

The Bard’s Tale Trilogy i Wasteland 30th Anniversary Edition trafią do Xbox Game Pass. Gry z lokalizacjami

inXile Entertainment przedstawiło kapitalną wiadomość dla posiadaczy Xboksów One oraz subskrybentów Xbox Game Pass. Już wkrótce gracze otrzymają dostęp do dwóch intrygujących gier znanego i cenionego studia założonego przez Briana Fargo.

inXile Entertainment rozwija aktualnie Wasteland 3 oraz The Bard’s Tale IV: Director’s Cut , ale twórcy nie zapominają o klasykach. Zespół właśnie potwierdził wrzucenie na Xboksa One, do sklepu Microsoftu oraz Xbox Game Pass kolejnych gier ze swojego katalogu.

The Bard’s Tale Trilogy zadebiutowało w ubiegłym roku na PC, a już 13 sierpnia produkcja wskoczy na Xboksa One oraz do Microsoft Store. Jednocześnie dostęp do tytułu otrzymają subskrybenci Xbox Game Pass.

To jednak nie koniec dobrych wieści. Ekipa Fargo nie przestaje rozwijać Wasteland 30th Anniversary Edition i klasyczny RPG także trafi do sympatyków wspomnianego abonamentu. Premiera odbędzie się w czwartym kwartale 2019 roku.

Pewną ciekawostką jest na pewno znaczące usprawnienie w przypadku polskiej publiczności, ponieważ The Bard’s Tale Trilogy i Wasteland 30th Anniversary Edition zostaną zlokalizowane! Deweloperzy potwierdzili stworzenie nowych tłumaczeń.

W tej sytuacji inXile Entertainment szykuje się na cztery duże premiery, które na pewno ucieszą fanów RPG-ów:

  • The Bard's Tale Trilogy (13 sierpnia)
  • The Bard's Tale IV: Director's Cut (27 sierpnia)
  • Wasteland 30th Anniversary Edition (Q4 2019)
  • Wasteland 3 (wiosna 2020)

Więcej i Microsofcie:

Źródło: inXile Entertainment

Tagi: inxile entertainment the bard's tale trilogy Wasteland 30th Anniversary Edition xbox game pass