Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.08.2019 17:17
PS4 turnieje
1085V

PS4 Tournaments zapowiedziane. Sony zaprasza do gry

Japończycy właśnie zapowiedzieli PS4 Tournaments. Korporacja zorganizuje cotygodniowe turnieje dla wszystkich graczy. Zainteresowani sprawdzą swoje umiejętności i zawalczą o zróżnicowane nagrody.

Sony od wielu miesięcy inwestuje w sporty elektroniczne. Firma nie zamierza zmienić planów i właśnie poznaliśmy PS4 Tournaments – Japończycy zamierzają stale organizować różnorodne turnieje i zapraszać graczy do walki o ciekawe nagrody.

„Zapraszamy graczy na wszystkich poziomach umiejętności do gry i cieszenia się rywalizacją online z własnego domu na konsoli PS4. Rozpoczynamy turnieje PS4: Seria Challenger 6 sierpnia z Mortal Kombat 11, a następnie FIFA 20, Battlefield V, Warface i inne tytuły AAA, które pojawią się jeszcze w tym roku.”

Pierwszy turniej pozwoli graczom rywalizować w Mortal Kombat 11, ale to dopiero początek, ponieważ korporacja oferuje zmagania, które będą się systematycznie powtarzać i w kolejnych tygodniach sprawdzimy inne gry.

PS4 Tournaments charakteryzuje się sezonami (zmagania trwające dłuższy czas) i każdy turniej będzie posiadał różne etapy:

„Każdy sezon turniejowy ma trzy etapy rywalizacji. Każdy turniej rozpoczyna się od pierwszego etapu – w Mortal Kombat 11 musisz wygrać co najmniej 3 z 4 meczów, by awansować do drugiego etapu. Taki system daje większe szanse na awans niż drabinki pojedynczej eliminacji. W drugim etapie, będziesz rywalizować z lepszymi graczami i ponownie musisz wygrywać, by awansować do trzeciego etapu. W tym ostatnim etapie dołączysz do najlepszych zawodników i zawalczysz o tytuł mistrzowski”.

A jak z nagrodami? Sony zamierza nagradzać śmiałków w poszczególnych etapach – wartość nagród będzie rosła . Zainteresowani zgarną tematyczne motywy, walutę w grze lub prawdziwe pieniądze.

Warto sprawdzić:

Tagi: playstation 4 ps4 ps4 tournaments Sony

Nie przegap