Iza Łęcka Iza Łęcka 01.08.2019 09:57
chinajoy playstation
1042V

PlayStation ChinaJoy 2019. Oglądajcie z nami konferencję – Sony pokaże 34 gry

Dzisiaj odbędzie się PlayStation ChinaJoy 2019, na którym Sony zamierza przedstawić aż 34 gry. Nie możemy liczyć na największe hity japońskiej korporacji, ale firma od dawna inwestuje w chiński rynek, więc pozostaje mieć nadzieję, że na China Digital Entertainment Expo & Conference zostanie pokazanych kilka ciekawych pozycji.

China Digital Entertainment Expo & Conference to specjalne wydarzenie dla branży gier organizowane w Szanghaju. Impreza odbywa się od 2 do 5 sierpnia, ale Sony jeszcze przed rozpoczęciem wszelkich prezentacji zaprasza graczy na konferencję PlayStation ChinaJoy 2019.

Na PlayStation ChinaJoy 2019 zostaną w głównej mierze zaprezentowane gry od deweloperów z Chin. Sony od dawna wspiera ten rynek inwestując w niektóre produkcje i organizując specjalne wydarzenia dla twórców.

Konferencja PlayStation ChinaJoy 2019 rozpocznie się o 11:30 czasu polskiego – wciąż czekamy na oficjalną transmisję na YouTube oraz Twitchu, ale już teraz możemy Was zaprosić na:


Od razu po aktualizacji i pojawieniu się oficjalnych live-streamów, w tej wiadomości zostanie dodana relacja. Czekamy na wszelkie ogłoszenia ze strony Sony.

Już wcześniej Japończycy potwierdzili, że podczas PlayStation ChinaJoy 2019 zostaną pokazane aż 34 produkcje – w głównej mierze będą to pewnie mniejsze tytuły, ale możemy mieć nadzieję, że przynajmniej kilka wymienionych okaże się wysokobudżetowymi produkcjami.

Sprawdźcie również na naszym serwisie:

Źródło: https://www.psu.com/news/playstation-chinajoy-2019-press-conference-watch-live/

Tagi: 34 gry chinajoy 2019 playstation Sony