Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.07.2019 20:15
Wiedźmin atakuje Switcha
1144V

Wiedźmin 3: Dziki Gon coraz bliżej Nintendo Switch. Gra oceniona przez ESRB

Najwidoczniej główne prace nad przeniesieniem Wiedźmina 3: Dziki Gon na Nintendo Switcha zostały zakończone. ESRB oceniło już produkcję, więc w najbliższych dniach powinniśmy poznać ostateczną datę premiery. Gra zadebiutuje na rynku w przeciągu najbliższych pięciu miesięcy.

Jeszcze kilka miesięcy temu tylko nieliczni wierzyli, że Wiedźmin 3: Dziki Gon może trafić na Nintendo Switcha. Gra została zapowiedziana na E3 2019 i teraz pozostaje nam tylko czekać na jedno – ostateczną datę premiery.

Kilka minut temu ESRB wrzuciło do swojej bazy nową wersję Wiedźmina. W szczegółach oczywiście nie możemy liczyć na ekscytujące nowości – tytuł jest przesiąknięty krwią, intensywną przemocą, nagością, przekleństwami, nie brakuje w nim treści seksualnych oraz bohaterowie spożywają alkohol... Jednym słowem: przyjemności nie dla dzieciaków.

Ocenienie gry przez ESRB jest jednak znaczące – najwidoczniej zakończono już główne prace nad tytułem, ostateczny kod trafiła w ręce specjalistów i teraz Nintendo oraz CD Projekt RED muszą odpowiednio zaplanować promocję przygody.

Według ostatniego przecieku z Czech – Wiedźmin 3: Dziki Gon zadebiutuje na Nintendo Switchu już pod koniec września.

Warto spojrzeć:

Źródło: Twitter

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Wiedźmin 3: Dziki Gon