Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.07.2019 21:30
nightwolf Mortal Kombat
1035V

Mortal Kombat 11 już jutro pokaże NightWolfa. Ed Boon tłumaczy problemy z DLC

Sympatycy marki Mortal Kombat już głośno wyrażają swoje niezadowolenie z bardzo mozolnego rozwijania najnowszej odsłony uznanej bijatyki. W rezultacie sytuację postanowił skomentować Ed Boon, który zapowiedział prezentację Nightwolfa.

Jeszcze kilka miesięcy temu Ed Boon ze swoją ekipą systematycznie zapraszał graczy na pokaz nowości przygotowanych dla Mortal Kombat 11. Fani sądzili, że nawet po premierze będą mogli oglądać materiały promujące nowe treści, ale twórcy niezbyt często opowiadają o nowinkach.

Aktualnie gra została rozszerzona przez Shang Tsunga, wiemy o nadciągających trzech postaciach (Nightwolf, Sindel, Spawn), ale wciąż nie otrzymaliśmy informacji o wciąż tajnych bohaterach (dwie postacie) i nadal czekamy na materiały prezentujące nowych wojaków.

Fani są już znudzeni sytuacją, głośno narzekają, więc Ed Boon zabrał głos – szef zdaje sobie sprawę z problemów, ale jednocześnie podkreśla: „to nie jest nasz wybór”. Możemy przypuszczać, że to wydawca postanowił wstrzymać ogłoszenie nowych postaci.

Mimo wszystko już jutro w końcu zobaczymy Nightwolfa...

Więcej o Mortal Kombat:

Źródło: Twitter

Tagi: Mortal Kombat 11 NetherRealm Studios Warner Bros.