Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.07.2019 19:58
Monster Hunter World: Iceborne
447V

Monster Hunter World: Iceborne zmierza na PC. Mnóstwo rozgrywki z konsolowego wydania

Capcom potwierdził prace nad trzecim wydaniem Monster Hunter World: Iceborne. Ogromne rozszerzenie trafi również na komputery osobiste, ale aktualnie deweloperzy skupiają się na konsolowym wydaniu. Z tej okazji możemy spojrzeć na mnóstwo rozgrywki z PlayStation 4 i Xboksa One.

Monster Hunter World: Iceborne zadebiutuje 6 września na PlayStation 4 i Xboksach One, ale oczywiście mogliśmy mieć pewność, że Capcom w pewnym momencie zaprosi do gry sympatyków rozgrywki na PC. Teraz możemy potwierdzić, że to wielkie rozszerzenie zadebiutuje na komputerach osobistych w styczniu 2020 roku.

Studio zapowiedziało, że Monster Hunter World: Iceborne będzie jedynym i dużym dodatkiem do produkcji, ale zespół zamierza wciąż wspierać grę. Deweloperzy planują przygotowanie darmowych pakietów rozszerzeń, które pozwolą nam zmierzyć się z kolejnymi bestiami.

Na deser możecie usiąść wygodnie i spojrzeć na kilka pojedynków z nadciągającego Monster Hunter World: Iceborne. Capcom serwuje ogromne (wielkość podstawki) rozszerzenie, które jednak wymaga do włączenia podstawowego MHW – nie jest to przypadek, ponieważ tytuł jest w zasadzie kontynuacją. Podczas przemierzania nowej krainy wcielimy się we wcześniej utworzonych bohaterów.

Polecamy także:

Źródło: Capcom

Tagi: Capcom Monster Hunter World: Iceborne Master Edition