Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.07.2019 17:49
Lucky z New Super Lucky's Tale
392V

New Super Lucky's Tale trafi na Nintendo Switch w listopadzie

Playful Studios nie zapomina o Lucky's Tale. Najnowsza przygoda przyjemnego liska zadebiutuje już wkrótce na Nintendo Switchu. Najnowszy zwiastun pozwala spojrzeć na kolejną wersję gry. Tytuł trafi na konsolę Japończyków już w listopadzie.

Lucky's Tale pierwotnie zadebiutowało na rynku w marcu 2016 roku. Tytuł był przystosowany do gogli VR, ale już w listopadzie 2017 roku odbyła się premiera Super Lucky's Tale – edycja porzuciła VR i zaoferowała pełne wrażenia graczom na PC oraz Xboksach One. Na tegorocznym E3 zapowiedziano odsłonę na Nintendo Switcha.

Playful Studios ponownie przenosi swoją przygodę, więc obok nazwy pojawił się przedrostek „New”. Gracze mogą spodziewać się znanej historii, która ma trafić w gust wszystkich fanów elektronicznej rozgrywki – niezależnie od wieku i doświadczenia.

New Super Lucky's Tale zadebiutuje 8 listopada... Czyli w dniu premiery Death Stranding. Produkcje nie są oczywiście bezpośrednimi konkurentami, ale może rodzice będą ogrywać najnowszą przygodę Kojimy, gdy dzieciaki poznają opowieść od Playful? ;)

Polecamy:

Źródło: YouTube.com

Tagi: New Super Lucky's Tale Playful Corporation