Iza Łęcka Iza Łęcka 29.07.2019 11:21
jack ryan sezon 2
600V

Tom Clancy's Jack Ryan sezon 2 na nowym zwiastunie. John Krasinski znowu w akcji

Pościgi, akcja oraz wielkie tajemnice z polityką w tle to tematy, które nigdy nie przestają być aktualne, również na mniejszym ekranie. Amazon Prime Video zaprezentowało właśnie pierwszy zwiastun nadchodzącego sezonu „Tom Clancy's Jack Ryan”.

Amazon Prime Video może poszczycić się coraz bogatszą ofertą seriali, które mogą zainteresować i przyciągnąć na dłużej widzów. Wśród ciekawych pozycji wymieńmy chociażby: „The Man in the High Castle”, „Mozart in the Jungle”, „Goliath”, „Patriot” czy „Sneaky Pete”.

Niezaprzeczalnie, do tytułów wartych uwagi należy również serial sensacyjny „Tom Clancy's Jack Ryan”, który opowiada o młodym analityku CIA Jacku Ryanie podążającym za terrorystami przygotowującymi się do ataku na Stany Zjednoczone.

Chociaż nie zapowiedziano jeszcze daty premiery drugiego sezonu, wraz z młodym agentem CIA przeniesiemy się teraz do Ameryki Południowej, gdzie staniemy się świadkami podupadającym rządów reżimu jednego z państw. Podjęte bowiem przez głównego bohatera dochodzenie odkryje spisek na wielką skalę, w który zamieszany jest prezydent Wenezueli. Nowa misja swym zakresem rozciągnie się na USA, Wielką Brytanię, Rosję oraz Wenezuelę.

Oprócz Johna Krasinskiego, w kolejnym sezonie zobaczymy po raz pierwszy Michael Kelly, Johna Hoogenakkera oraz Noomi Rapace.

Obecnie możemy przyjrzeć się najnowszemu zwiastunowi do drugiego sezonu.

Sprawdźcie także na naszym portalu:

Źródło: YouTube.com

Tagi: amazon prime video serial sezon drugi tom clany's jack ryan