Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 27.07.2019 09:24
Dragon Ball Z: Kakarot. Piccolo walczy na rozgrywce
1926V

Dragon Ball Z: Kakarot. Piccolo walczy na rozgrywce

Dragon Ball Z: Kakarot zapowiada się na kolejną świetną bijatykę z elementami RPG osadzoną w kultowym uniwersum. Bandai Namco zaprezentowało w Hong Kongu nowy materiał z rozgrywki z Piccolo w roli głównej.

CyberConnect2 rozwija doskonale znaną nam formułę rozgrywki jaką mieliśmy okazję poznać w obu odsłonach Dragon Ball: Xenoverse autorstwa studia Dimps.

Tym razem trójwymiarowy świat Dragon Balla skręca jeszcze bardziej w kierunku rozbudowanej przygody RPG, w której to walka jest dopiero drugim z najważniejszych priorytetów podczas zabawy. Już w 2020 roku ponownie wcielimy się w Goku i przeżyjemy jego najbardziej emocjonujące przygody znane z kart mangi oraz seriali animowanych.

Podczas imprezy Animation-Comic-Game Hong Kong 2019, Japończycy z Bandai Namco zaprezentowali nam kolejnego z grywalnych zawodników, jakimi będziemy mieli okazję poruszać się po wirtualnym świecie Smoczych kul, a jest nim kultowy Nameczanin Piccolo!

Surowy trener i fantastyczny przyjaciel dołączy do znamienitej obsady w postaci Goku, Vegety oraz Gohana, którzy jak do tej pory są jedynymi potwierdzonymi oficjalnie grywalnymi wojownikami. Poniżej możecie zobaczyć bohatera w akcji.

Więcej o tematyce anime:

Źródło: https://gematsu.com/2019/07/dragon-ball-z-kakarot-piccolo-acghk-2019-gameplay

Tagi: Bandai Namco CyberConnect2 Dragon Ball Z: Kakarot