Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.07.2019 18:00
QuakeCon 2019 Logo
650V

QuakeCon 2019. Oglądajcie z nami konferencję i prezentację DOOM Eternal

Już dzisiaj odbędzie się niezwykle ważne wystąpienie dla Bethesdy. Firma przedstawi graczom nadciągające mięso i opowie o oczekiwanym przez wielu DOOM Eternal. Na zbliżającej się konferencji odbędzie się pokaz trybu sieciowego z nowego shootera.

QuakeCon to wielkie święto fanów gier Bethesdy. Systematycznie zainteresowani uczestniczą w ekscytujących turniejach, podczas których najlepsi gracze z całego świata prezentują swoje umiejętności w między innymi kolejne odsłony Quake'a.

Wydawca oczywiście wykorzystuje okazję i organizuje specjalne panele – prezentacja główna została zaplanowana na 18:00, a po jej zakończeniu otrzymamy szansę zobaczenia trybu sieciowego z DOOM Eternal. Już wcześniej autorzy potwierdzili, że w tym wypadku postanowili połączyć doświadczenie z klasycznego DOOM-a ze zmaganiami multiplayer.

Tak prezentuje się skrócony harmonogram:

Piątek

17:00 CEST

  • Legends Masters Series – trwa przez cały dzień. Masters Series to najwyższy poziom rozgrywkowy w The Elder Scrolls: Legends i bardzo się cieszymy, że ten turniej powróci na konwencie QuakeCon 2019! Ośmioro z najlepszych graczy w Legends z całego świata będzie walczyło o swój udział w puli nagród w wysokości 50 tysięcy dolarów. 

18:00 CEST

  • Prezentacja główna 
  • Zaraz po zakończeniu prezentacji głównej
  • 25 lat wpływu DOOM-a na gry wideo – składający się z samych gwiazd panel producentów Bethesdy będzie rozmawiał o tym, w jaki sposób premiera DOOM-a, 25 lat temu, wpłynęła na branżę gier wideo i kolejne gry. Przedstawiciele kierownictwa id Software, MachineGames, Bethesda Game Studios i Bethesda Softworks usiądą przy okrągłym stole i będą rozmawiali o starych i nowych grach, trendach w strzelankach i nie tylko.

Sobota

17:00 CEST

  • Kolejne dni naszej przyszłości – co dalej z Falloutem 76 – dołącz do kierowników zespołów Bethesda Game Studios w dyskusji o trybie przygodowym i Nuclear Winter w Falloucie 76. Dowiedz się więcej o dużej aktualizacji Wastelanders, która pojawi się jesienią, a w której pojawią się ludzcy NPC, dialogi z konsekwencjami i inne elementy. Poznaj szczegóły napadów na krypty i w jaki sposób zaliczyć te wyzwania z innymi mieszkańcami. Usłysz, co jest planowane w Nuclear Winter i poznaj ścieżkę do zostania nadzorcą krypty 51.

18:00 CEST

  • Po kolana w DOOM-ie – dołącz do producentów z id Software, Marty'ego Strattona i Hugo Martina, którzy przedstawią pierwszą demonstrację rozgrywki na żywo z DOOM Eternal – nagradzanej produkcji z tegorocznych targów E3. 

21:00 CEST

  • Budowanie Tamriel – ewolucja The Elder Scrolls Online – reżyser gry Matt Firor i dyrektor kreatywny Rich Lambert, a także członkowie #ESOFam z publiczności i online, będą rozmawiali o ewolucji ESO. Od One Tamriel po Elsweyr, przedstawią kluczowe momenty, dzięki którym gra posiada obecny kształt, opowiedzą jak się zmieniła i stała się jedną z największych społeczności online na świecie. Oczywiście dowiemy się też nieco więcej o nadchodzących DLC Scalebreaker i Dragonhold! 

Niedziela

15:00 CEST

  • Quake Pro League – sezon Quake Pro League rozpoczyna się od rozgrywek każdy z każdym w czwartek, 25 lipca, ale streamy dostępne będą dopiero od fazy mistrzowskiej czyli niedzielnego poranka. Zobacz, jak najlepszych 20 graczy w Quake z całego globu walczy o zwycięstwo i tytuł mistrza świata QuakeCon: Year of DOOM. 

Zamierzacie oglądać show? Wpadnijcie do nas na stream.

QuakeCon 2019 harmonogram

Tagi: Bethesda Doom Eternal id Software quakecon