Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.07.2019 19:59
bliźniak smith
851V

Bliźniak na zwiastunie. Will Smith poluje sam na siebie

W październiku odbędzie się premiera nowego filmu z Willem Smithem w roli głównej. „Bliźniak” zapowiada się intrygująco, ponieważ na ekranie zobaczymy bohatera w dwóch wersjach – aktualnej oraz młodszej. Twórcy podczas kreowania opowieści wykorzystali nowoczesną technologię.

25 października odbędzie się polska premiera thrillera „Bliźniak”. W głównej roli zobaczymy tutaj Willa Smitha, który zmierzy się z niezwykle interesującym przeciwnikiem – młodszą wersją samego siebie.

Twórcy zdecydowali się na ciekawą technologię, ponieważ nie wykorzystano tutaj drugiego aktora, a po prostu młodszy Smith został stworzony w 100% za pomocą komputera. Aktor ma okazję biegać po planie w kostiumie dla performance capture, a następnie ekipa odpowiedzialna za efekty specjalne kreuje cyfrowego człowieka.

„Bliźniak” zdaniem autorów zmieni kino, ponieważ właśnie ta technika ma być wykorzystywana w kolejnych latach podczas najważniejszych produkcji. Czy tak będzie? Zobaczcie poniższy zwiastun.

Za „Bliźniaka” w roli reżysera odpowiada Ang Lee, który otrzymał już dwa Oscary za „Życie Pi” (2013) oraz „Tajemnica Brokeback Mountain” (2006).

Warto sprawdzić:

Tagi: bliźniak trailer will smith zwiastun