Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.07.2019 17:31
PS4 Pro naklejka
9683V

PlayStation 4 otrzyma nowe funkcje. Sony zaprasza do testowania firmware 7.0

Sony rozsyła zaproszenia do testowania nowego softu PlayStation 4. Zainteresowani otrzymają szansę sprawdzenia kilku nowych opcji. Sprawdzajcie skrzynki, pobierajcie firmware i rozwijajcie konsolę Japończyków.

2 sierpnia odbyła się premiera firmware 6.0 dla PlayStation 4, więc bardzo możliwe, że po równo roku od ostatniej, dużej aktualizacji, otrzymamy nową paczkę zawartości. Aktualnie Sony zaprasza do testowania 7.0.

Czego możemy spodziewać się po najnowszej aktualizacji? Firma w końcu zapewni obiecane, większy party, w którym jednocześnie będzie mogło znajdować się szesnastu posiadaczy PlayStation 4.

Już wcześniej Sony podkreślało, że decydując się na pobranie aktualizacji będziemy w pewien sposób „odizolowani” od reszty graczy, więc zainteresowani testowaniem softu mogą zaprosić do zabawy znajomych – jeden kod można wykorzystać 20 razy.

Możemy oczywiście spodziewać się, że firmware 7.0 zapewni jeszcze kilka ciekawych opcji, jednak na pełną listę nowych funkcji musimy zaczekać pewnie tydzień-dwa.

GraczDari – dzięki za info!

PlayStation 4 70 firmware
Warto sprawdzić:

Tagi: aktualizacja firmware playstation 4 ps4 sony