Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 25.07.2019 13:05
Netflix skasowane seriale
2252V

Netflix i CBS kasują 3 seriale

Netflix zmaga się z niezadowolonymi inwestorami, którym nie spodobał się odpływ subskrybentów od platformy w USA. Być może w związku z tym zarząd firmy odważniej kasuje nierentowne seriale.

Netflix bacznie śledzi statystyki i tabelki dotyczące oglądalności swoich seriali. Ich producenci nie mogą liczyć na taryfę ulgową, co już wielokrotnie się potwierdzało. Nie inaczej jest tym razem.

Właśnie dowiedzieliśmy się, że Designated Survivor, czyli serial telewizji ABS, który przejął Netflix, zamawiając trzeci sezon, nie będzie kontynuowany. Designated Survivor kończy się zatem definitywnie na 3 sezonie, który debiutował 7 czerwca 2019 r.

Netflix nie ma też litości dla serialu Tuca & Bertie. Animowana produkcja dla dorosłych nie otrzyma już drugiego sezonu. Netflix nie podał powodu swojej decyzji.

Nie mam też dobrych wieści dla fanów serialu The Code od CBS. Stacja podjęła decyzję o definitywnym zakończeniu produkcji, co oznacza, że The Code nie doczeka się drugiego sezonu.

Warto wspomnieć tutaj o przerażeniu inwestorów po ujawnieniu przez Netflix pierwszych w historii tak niekorzystnych danych. Wartość akcji Netflix spadła w związku z tym o ok. 24 mld dolarów w tydzień. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj.

Przy okazji sprawdźcie nasze recenzje:

Tagi: cbs netflix seriale