Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.07.2019 20:13
The Fanatic John Travolta
930V

The Fanatic od Freda Dursta na zwiastunie. John Travolta jako prześladowca

John Travolta trafił do bardzo ciekawego filmu. Znany aktor będzie prześladowcą jednego z hollywoodzkich gwiazd i pierwszy zwiastun „The Fanatic” wygląda nieźle. To może być spora przyjemność dla fanów thrillerów.

„The Fanatic” to produkcja wyreżyserowana przez Freda Dursta, czyli założyciela oraz wokalisty Limp Bizkit. Twórca miał już okazję wystąpić w kilku filmach oraz serialach, a od 2007 roku próbuje swoich sił w reżyserii.

W opowieści poznamy Moose'a (John Travolta), który jest wielkim fanem Huntera Dunbara (Devon Sawa, znany z pierwszego „Oszukać przeznaczenie”). Mężczyzna dość prędko przełamuje granice i zaczyna dosłownie napastować aktora.

Podczas oglądania materiału zwróćcie uwagę na postać graną przez Travoltę – Moose zachowuje się dość nietypowo, ubiera się niczym postać z kreskówki i w Stanach Zjednoczonych już pojawiają się dyskusje dotyczące kreacji postaci. Według niektórych opinii twórcy postanowili zrobić z prześladowcy osobę niepełnosprawną lub totalnie nieprzystosowaną do życia w społeczeństwie.

„The Fanatic” został wykupiony przez Amazon i trafi do widzów Prime już 30 sierpnia.

Warto sprawdzić:

Źródło: YouTube.com

Tagi: amazon film john travolta prime The Fanatic trailer zwiastun