Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.07.2019 20:57
VERSUS GEFORCE RTX
348V

VERSUS GEFORCE RTX odbędzie się w weekend. Kibicuj Polakom

Już w najbliższy weekend odbędzie się turniej VERSUS GEFORCE RTX FRAMES WIN GAMES, podczas którego sześć drużyn sprawdzi swoje umiejętności na serwerach Fortnite oraz Apex Legends. Poznajcie konkretne informacje dotyczące wydarzenia, ponieważ w rywalizacji zobaczymy Polaków.

W Julinku pod Warszawą odbędzie się wydarzenie zatytułowane VERSUS GEFORCE RTX FRAMES WIN GAMES. Show zgromadzi topowych streamerów Twitcha i gwiazdy YouTube z Francji, Hiszpanii, Niemiec, Rosji, Wielkiej Brytanii, krajów skandynawskich oraz oczywiście z Polski. Nasz kraj będą reprezentować: Izak, UrQueeen, Leh oraz Highstyled.

Organizatorzy przygotowali ciekawe wydarzenie, w którym śmiałkowie sprawdzą swoje umiejętności w różnych konkurencjach:

„W ramach wyzwania, sześć zespołów będzie ze sobą konkurować w grach Apex Legends i Fortnite. Aby sprostać rywalizacji w tytułach battle royale należy dysponować jak najlepszym sprzętem, a 60 wyświetlanych klatek na sekundę to zdecydowanie za mało. Dlatego drużyny wykorzystają najnowocześniejsze laptopy HP Omen wyposażone nie tylko w najnowsze karty graficzne NVIDIA GeForce RTX, ale także szybkie wyświetlacze 240 Hz. Wydajna karta graficzna zapewnia wysokie częstotliwości generowania klatek, co przekłada się w efekcie na krótszy czas reakcji. Właśnie dlatego gracze korzystający z szybkich kart graficznych osiągają lepsze średnie współczynniki Kill/Death (KD) w grach typu battle royale.”

Zawodnicy podczas turnieju będą toczyć potyczki na najnowszych laptopach HP Omen X 2S 15 wyposażonych w 15-calowe wyświetlacze i karty graficzne GeForce RTX 2070. NVIDIA podkreśla, że karty GeForce RTX wykorzystują najbardziej zaawansowaną architekturę procesorów graficznych dla graczy, NVIDIA Turing i zapewniają najwyższą jakość gier.

Zmagania odbędą się w dniach 27-28 lipca i rywalizację będzie można śledzić na żywo na stronie firmy NVIDIA. O komentarz zadbają Wojciech ‘Łozo’ Łozowski oraz Bartłomiej ‘Tybek’ Tybor. Podczas transmisji widzowie będą mogli wziąć udział w konkursach z fantastycznymi nagrodami.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: geforce rtx nvidia Turniej VERSUS GEFORCE RTX