Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.07.2019 22:00
Warsaw bohaterka
1220V

Warsaw na długiej rozgrywce. Gra o Powstaniu Warszawskim

Zapis pełnej misji ma zachęcić graczy do najnowszej produkcji Pixelated Milk. Deweloperzy prezentują Warsaw, ponieważ gra już wkrótce wyląduje na pierwszej platformie. Zobaczcie materiał z tej wyczekiwanej przez wielu propozycji.

4 września odbędzie się premiera Warsaw na pierwszej platformie. Pixelated Milk ponownie stawia na taktycznego RPG-a, który będzie charakteryzował się ciekawą opowieścią, ale tym razem zespół umiejscowił wydarzenia podczas Powstania Warszawskiego.

W trakcie rozgrywki będziemy zarządzać zespołem, otrzymamy możliwość biegania po kolejnych dzielnicach miasta w poszukiwaniu surowców oraz amunicji, a niezbędnym kluczem do sukcesu jest w tym wypadku wykorzystanie wszystkich umiejętności bohaterów. Deweloperzy obiecują „pieczołowicie odtworzony model Warszawy”, a gameplay ma wymęczyć wszystkich fanów taktycznych przyjemności.

Najnowszy gameplay pozwala spojrzeć na jedną misję – to w zasadzie najlepsze rekomendacja, ponieważ podczas pokazu widzimy najważniejsze elementy Warsaw. W tytule nie zabraknie ekscytujących pojedynków.

Więcej o tytułach Pixelated Milk:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Gaming Company Pixelated Milk Warsaw