Iza Łęcka Iza Łęcka 24.07.2019 12:12
żołnierze z ghost recon breakpoint
730V

Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint z kolejnymi testami technicznymi. Do sprawdzenia rozgrywka online

Ubisoft powoli rusza z drugimi testami technicznymi najnowszej odsłony Ghost Recon: Breakpoint. Tytuł zapowiada się na wyważone połączenie znanych i cenionych elementów wcześniejszych części z nowymi mechanikami.

Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint przeniesie nas do uniwersum z wcześniejszej odsłony – Wildlands. Trafiając na wyspę Aurora, bohater będzie miał za zadanie pokonanie najemników, którzy przejęli siedzibę korporacji Skell.

Drugie testy techniczne kolejnej odsłony Ghost Recon odbędą się w dniach 25- 29 lipca, a zrealizowane zostaną na wszystkich platformach docelowych. Biorący udział w rozgrywce zostaną wybrani spośród puli graczy, którzy zarejestrowali się w wersji beta gry. Wszystkich uczestników obowiązuje całkowita klauzula poufności.

Głównym celem ćwiczeń będzie sprawdzenie i dopracowanie rozgrywki online, również w zakresie połączeń w trakcie zmagań między graczami. Testowana będzie bardzo mała zawartość gry, nie pozbawiona błędów i defektów wizualnych, które jak podkreślają twórcy, są obecnie dopracowywane.

W zmierzającej części Ubisoft stawia na otwarty świat. Pogłębiając doświadczenia z rozgrywki wprowadzone są odświeżone mechaniki –chociażby system kontuzji oraz ran czy wykorzystanie kamuflażu. Rozwój postaci będzie rozciągał się na wszystkie tryby gry.

Premiera Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint odbędzie się 4 października na PlayStation 4, Xboxach One i komputerach osobistych.

Polecamy także:

Źródło: https://ghost-recon.ubisoft.com/game/en-us/news-updates/3IZElATLZM1WJKiD79wfx6/tom-clancys-ghost-recon-breakpoint-online-technical-test-july-26th-29th

Tagi: rozgrywka online testy technologiczne Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint Ubisoft