Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.07.2019 19:19
HOT SHOT BURN
439V

Hot Shot Burn zapewni dynamiczną sieczkę z galaktycznymi gladiatorami

Już w przyszłym miesiącu pierwsi gracze zapoznają się z produkcją studia Flaming Flamingo. Twórcy stawiają na dynamiczną walkę na arenach i pierwszy zwiastun może zachęcić do produkcji. Zobaczcie materiał i przygotujcie się na zabawę.

Hot Shot Burn to imprezowa zręcznościówka od studia Flaming Flamingo. Twórcy stawiają na pojedynki dla maksymalnie czterech graczy. Na jednej arenie pojawią się najpotężniejsi wojownicy z całego wszechświata, którzy będą rywalizować w dynamicznych starciach na śmierć i życie.

Deweloperzy stawiają na zróżnicowane i unikatowe postacie, które charakteryzują się ciekawymi zdolnościami. W Hot Shot Burn nie zabraknie także niebezpiecznych, kosmicznych aren, które mają zachęcać do spędzania czasu na serwerach.

W Hot Shot Burn znajdziemy sieciową oraz kanapową rozgrywkę, a interesujący pokaz gry odbędzie się podczas Evolution Championship Series (EVO) w Las Vegas (2-4 sierpnia) – Artifex Mundi (wydawca) zaprosi uczestników imprezy do sprawdzenia pełnej wersji wczesnego dostępu „Hot Shot Burn”.

O grze wypowiedział się Grzegorz Dałek, dyrektor kreatywny w zespole deweloperskim Flaming Flamingo:

"Pamiętam jak w dzieciństwie grałem z bratem w gry wideo. Wygłupialiśmy się, naśmiewaliśmy z siebie i przepychaliśmy łokciami. Stworzyliśmy tę grę, żeby zabrać Was i Waszych przyjaciół w takie właśnie klimaty. Zbierajcie kumpli i niech wygra najlepszy" 

Kilka słów dodał Maciej Binkowski, dyrektor wydawnictwa w Artifex Mundi:

"To zupełnie nowy rozdział dla Artifex Mundi i dla mnie. Odejście od gier AAA, takich jak „Dying Light”, było krokiem w nieznane. Dziś jestem potwornie dumny z faktu, że pomagam Flaming Flamingo w tworzeniu ich gry. Nie mogę się doczekać, żeby pokazać ją fanom i spotkać się z nimi twarzą w twarz"

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: artifex mundi Flaming Flamingo Hot Shot Burn