Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.07.2019 14:03
Gran Turismo Sport 1.41
2462V

Gran Turismo Sport otrzyma nowe samochody. Wyciek zapowiada DLC

Polyphony Digital nie próżnuje. Twórcy rozwijają kolejny dodatek do Gran Turismo Sport i już wkrótce fani marki sprawdzą nowe wozy. Na przedstawionej liście pojawiają się cztery bardzo znane samochody.

W przeciągu 2-3 następnych dni Polyphony Digital ujawni kolejny dodatek do Gran Turismo Sport. Japończycy nie tracą czasu i stale przygotowują nowe rozszerzenia. Wyścigi są systematycznie rozbudowywane.

Aktualizacja 1.41 wprowadzi cztery samochody: Porsche 930 Turbo, Civic Type R, Mazda MX5 Touring Car oraz 1966 Honda S800.

Wyciek pochodzi z PlayStation Store – ktoś za wcześnie opublikował wstępne informacje oraz zdjęcia nadciągających wozów. Możemy oczywiście podejrzewać, że to dopiero początek atrakcji, bo jak wiadomo studio zazwyczaj wrzuca do produkcji nowe wyzwania oraz od czasu do czasu możemy sprawdzić kolejne trasy.

Gran Turismo Sport w dniu premiery nie błyszczało zawartością, jednak Japończycy obiecali znaczącą rozbudowę gry i nie zawiedli oddanych fanów. Wyścigi są stale rozwijane i wszystkie dodatki trafiają do graczy za darmo.

Gran Turismo Sport 1.41 przeciek

Polecamy: 

Źródło: https://www.gtplanet.net/gran-turismo-sport-new-cars-leaked-porsche-930-turbo-civic-type-r-and-more/

Tagi: Gran Turismo Sport Polyphony Digital Sony Interactive Entertainment