Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 23.07.2019 12:13
Red Dead Redemption 2
2681V

Wieści o DLC z kosmitami w Red Dead Redemption 2 i o remake'u Red Dead Redemption wyssane z palca

Ostatnie doniesienia o rzekomym powstawaniu remake'a Red Dead Redemption i o rozszerzeniu fabularnym do Red Dead Redemption 2 okazują się wyssane z palca.

Można się było spodziewać, że to fałszywki. W końcu wieści o rzekomym powstawaniu remake'a Red Dead Redemption i o rozszerzeniu fabularnym do Red Dead Redemption 2 pochodziły od anonimowego użytkownika Reddit, który twierdził, że "ma przyjaciela w Rockstar Games, który jest tam grafikiem".

Wg sfabrykowanych informacji Rockstar miało pracować aktualnie nad stworzeniem remake'a Red Dead Redemption na konsole obecnej generacji oraz nad rozszerzeniem fabularnym z motywem przewodnim w postaci inwazji kosmitów. Wszystko to zostało wyssane z palca, do czego przyznał się użytkownik throwaway11113454, który zapoczątkował obie plotki.

"To był tylko eksperyment, który zawsze chciałem zrobić, by sprawdzić jak roznoszą się pogłoski w branży gier. (...) Wymyśliłem historyjkę o "przyjacielu w Rockstar" a później zacząłem dodawać małe szczegóły. (...) Napisały o tym nawet niektóre serwisy gamingowe i zajmowali się tym YouTuberzy. (...) Poprzez mój eksperyment mogę stwierdzić, że niektórzy ludzie uwierzą we wszystko, co się im powie. Dzięki za uwagę" - napisał użytkownik throwaway11113454 na Reddit.

Warto sprawdzić:

Źródło: https://www.dsogaming.com/news/the-recent-red-dead-redemption-remake-and-rdr-2-dlc-rumours-are-fake-leaker-admits/

Tagi: humor plotka rdr Red Dead Redemption 2

Nie przegap