Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.07.2019 18:09
Elden Ring protagonistka
762V

Elden Ring omija gamescom. Na grę sobie zaczekamy

Nie możemy liczyć na szybką premierę Elden Ring. Tytuł nie zostanie zaprezentowany na zbliżającej się imprezie w Kolonii, ponieważ twórcy potrzebują więcej czasu na rozbudowanie produkcji.

From Software nie jest jeszcze gotowe na większą prezentację Elden Ring. Produkcja nie zostanie pokazana na zbliżającym się gamescomie i nie jest to dobra wiadomość dla graczy wyczekujących na nowe wyzwania od Japończyków.

Bandai Namco (wydawca Elden Ring) ujawnił listę prezentowanych w Kolonii gier – na zestawieniu niestety nie znalazł się tytuł From Software. Oznacza to prawdopodobnie, że wymagająca pozycja zawędruje na rynek najwcześniej w drugiej połowie 2020 roku.

Z jednej strony nie jest to zaskakująca decyzja (pierwsze miesiące 2020 roku są dosłownie obładowane mocnymi IP), ale nie możemy zapomnieć o plotkach dotyczących nowej generacji – pod koniec 2020 roku mamy zapoznać się z next-genami.

Warto podkreślić, że aktualnie zobaczyliśmy wyłącznie zwiastun zapowiadający Elden Ring – twórcy dopiero przygotowują się do konkretnej kampanii marketingowej. Japończycy przywiozą na gamescom trzy produkcje: The Dark Pictures: Man of Medan, Code Vein oraz Dragon Ball Z: Kakarot.

Warto spojrzeć:

Źródło: https://www.psu.com/news/bandai-namco-games-gamescom-elden-ring/

Tagi: Bandai Namco Elden Ring From Software