Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.07.2019 21:30
Avatar vs Avengers bohaterowie
1685V

James Cameron gratuluje Avengers: Koniec gry zwycięstwa z Avatarem

Avatar nie jest już najbardziej dochodowym filmem w historii kina. Sytuację postanowił skomentować James Cameron, który pogratulował nowemu liderowi. „Avengers: Koniec gry” ma przez wiele lat dominować w zestawieniu Box Office.

Marvel dopiął swego. Już w weekend informowaliśmy, że „Avengers: Koniec gry” jest najbardziej dochodowym filmem w historii kina – wiadomość została potwierdzona przez Kevina Feige'a, szefa Marvel Studios.

Teraz sytuację postanowił skomentować James Cameron – reżyser „Avatara” przez długi czas dzierżył tytuł najbardziej zarabiającego filmu, jednak teraz musiał uznać wyższość najnowszej opowieści Marvela:

W Sieci nie brakuje głosów, według których pobicie rezultatu wygenerowanego przez „Avengers: Koniec gry” będzie niezwykle trudne. 4. faza Marvel Cinematic Universe nie zapowiada hitu, który mógłby osiągnąć ten rezultat. Wśród konkurencyjnych produkcji także nie możemy mówić o opowieściach aspirujących do zdobycia ponad 2,790 mld dolarów.

Na wiadomość od Camerona odpowiedzieli Bracia Russo, którzy podziękowali mu za liczne inspiracje. Twórcy nie mogą się doczekać kolejnych projektów uznanego reżysera i opublikowali cztery wymowne zdjęcia.

Więcej o produkcjach Marvela z SDCC 2019

Źródło: Twitter

Tagi: avatar avengers Avengers: Endgame Avengers: Koniec Gry james cameron