Iza Łęcka Iza Łęcka 22.07.2019 11:00
bohaterowie the expanse sezon 4
582V

Expanse na pierwszym fragmencie 4. sezonu. Kosmiczna potyczka nabiera tempa

Serial "The Expanse" trafi na platformę Amazon Prime Video już za niedługo. Jak prezentuje się kontynuacja sagi, gdzie kosmos ma jeszcze wiele tajemnic do okrycia? Sprawdźcie pierwszy fragment 4 sezonu.

Jak w jednej we wcześniejszych wiadomościach dotyczących serialu wspominał Igor, Amazon zdecydował się na przejęcie serialu na swoją platformę streamingową – dzięki czemu, oprócz najnowszych odsłon na Amazon Prime Video będzie można zapoznać się z pozostałymi trzema wcześniejszymi sezonami. Pomimo niezwykle dobrego odbioru serialu, który jest adaptacją serii powieści „Ekspansja”, stacja Syfy zrezygnowała z emisji.

Seria powieści „Ekspansja”, na której bazuje historia opowiedziana w serialu Amazonu, zaliczana jest do gatunku fantastyki naukowej, której autorami są Daniel Abraham oraz Ty Franck, piszący pod wspólnym pseudonimem James S.A. Corey. Po skolonizowaniu Układu Słonecznego, kosmos jest na skraju wojny – a to za sprawą konfliktu między mieszkańcami Ziemi, Marsa oraz Pasu Asteroid. Wszelkie nawet najdrobniejsze odstępstwa od rutyny, mogą doprowadzić do rozpętania wojny.

Na materiale możemy sprawdzić fragment z nadchodzącego sezonu czwartego, który zawita na ekran 13 grudnia. W obsadzie serialu znajdziemy takich aktorów jak m.in. Steven Strait, Shohreh Aghdashloo, Dominique Tipper czy Rosa Gilmore.

Polecamy także:

Źródło: YouTube.com

Tagi: amazon prime video ekspansja Sezon 4 the expanse