Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 21.07.2019 16:12
Watchmen od HBO. Zobaczcie nowy zwiastun z San Diego Comic-Con
1002V

Watchmen od HBO. Zobaczcie nowy zwiastun z San Diego Comic-Con

Watchmen jest istną perełką zarówno w świecie komiksów jak i filmów bazujących na historiach obrazkowych - jest to bowiem bardzo dojrzała, merytoryczna i mroczna opowieść, z którą zdecydowanie warto się zapoznać.

Komiksowi Strażnicy pilnują świata od niemalże 33 lat, kiedy to zadebiutowali we wrześniu 1986 roku na kartach pierwszego komiksu autorstwa Alana Moore'a, Dave'a Gibbonsa oraz Johna Higginsa. Po genialnej filmowej adaptacji z 2009 roku, przyszła pora na kolejną przygodę Watchmen w wykonaniu HBO.

Póki co o samej serii wiemy niestety niewiele, jednakże najnowszy zwiastun serialu zaprezentowany podczas San Diego Comic-Con rzuca sporo światła na klimat, bohaterów i "ciężar" szykowanej opowieści. W świecie, w którym działalność bohaterów została zakazana, ciężko jest odróżnić zamaskowanego policjanta od złoczyńcy, a ponadto jeszcze trudniej jest żyć spokojnie, gdy ktoś na ciebie poluje i musisz ukrywać swoją działalność.

Już w październiku na HBO oraz HBO GO zadebiutuje serialowy dramat Strażnicy, w którym zobaczymy takie gwiazdy jak Regina King, Jeremy Irons, Don Johnson, Jean Smart, Tim Blake Nelson, Louis Gossett Jr., Hong Chau, Andrew Howard, Tom Mison, Frances Fisher, czy też James Wolk.

Więcej wieści z San Diego Comic-Con

Tagi: SDCC 2019 Watchmen watchmen hbo

Nie przegap