Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 21.07.2019 17:45
Westworld 3 na nowym zwiastunie
1333V

Westworld. Zwiastun trzeciego sezonu zaskakuje

Podczas panelu twórców HBO zaprezentowano najnowszy, trwający prawie 3 minuty, zwiastun trzeciego sezonu Westworld! Zapowiada on świetną przygodę.

W związku z trwającym właśnie San Diego Comic-Con, jesteśmy świadkami ogromnego zalewu informacji nie o grach, ale głównie o filmach i serialach. Twórcy zdają sobie sprawę, że to idealny moment, ponieważ wszystkie oczy fanów szeroko pojętej popkultury są zwrócone właśnie w kierunku amerykańskiego konwentu.

W takie działanie wpisała się ekipa odpowiadająca za Westworld. Przygotowali oni swój własny panel, którego największym wydarzeniem była prezentacja najnowszego zwiastuna popularnej produkcji

Choć nie dostaliśmy wielu szczegółów związanych z tytułem, to jeden z twórców, Jonathan Nolan, zapowiedział, iż motywem przewodnim 3. sezonu będzie "Nowy Świat". Nadchodzące wydarzenia mają być także mniej enigmatyczny, niż miało to miejsce w sezonie drugim. 

Wciąż nie poznaliśmy też dokładnej daty premiery. Wiemy jedynie, że przyjdzie nam czekać do przyszłego roku.

Co pierwsze rzuca się w oczy na zwiastunie, to przepych produkcyjny. Wygląda na to, że budżet na tę serię znacznie urósł, więc można spodziewać się jeszcze większej ilości fantastycznie zrealizowanych momentów. Sprawdźcie sami:

Więcej o nadchodzącym sezonie Westworld:

Źródło: YouTube

Tagi: hbo sezon 3 Westworld zwiastun