Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 21.07.2019 16:56
Mortal Kombat 11 z Nightwolfem
1900V

Mortal Kombat 11. Nightwolf na materiale wideo

O tym, która postać trafi jako kolejne DLC do najnowszej odsłony Mortal Kombat wiedzieliśmy już w zeszłym miesiącu. Teraz możemy zobaczyć go na filmie, oto Nightwolf!

Mortal Kombat 11 może pochwalić się niebywałym sukcesem. Gra okazała się najlepiej sprzedającym tytułem w pierwszej połowie 2019 roku, w USA. Twórcy nie osiadają na laurach i stale starają się zapewniać graczom nowe doznania i wyzwania. 

Dziś wreszcie możemy zobaczyć bohatera najnowszego DLC na materiale wideo. Mowa oczywiście o Nightwolfie, indiańskim, doświadczonym szamanie, który bez dwóch zdań kojarzony jest przez największych fanów uniwersum Pierwsze zapowiedzi i zdjęcia trafiły do sieci wcześniej, a teraz Ed Boon wreszcie zaprezentował go na wideo.

Film nie prezentuje jednak bohatera w trakcie walki. Możemy na nim zobaczyć zaledwie zwycięską pozę Nighwolfa, ale najwięksi fani powinni uradować się nawet taką drobnostką. 

Rzeczony materiał udostępnił Ed Boon i, tak jak ma to zwyczajny, wykorzystał w tym celu swoje konto na Twitterze. Zobaczcie sami:

Więcej o Mortal Kombat:

 

Źródło: Twitter

Tagi: Mortal Kombat 11 NetherRealm Studios Warner Bros.