Tytus Stobiński Tytus Stobiński 19.07.2019 15:56
Crackdown 3
461V

Twórcy Crackdown 3 wraz z wydawcą 2K pracują nad nową grą

Crackdown 3 zawiódł oczekiwania i z pewnością był grą, której zbyt długi proces powstania spowodował, że w dniu premiery tytuł nie miał szczególnie wiele do zaoferowania.

Crackdown 3 zgarnął oceny jak typowy średniak, a przy niewielkiej liczbie tytułów ekskluzywnych na konsolę Microsoftu, sprawa odbiła się głośnym echem w naszej branży. Dziś natomiast, developer odpowiedzialny za ten twór, studio Sumo Digital poinformował, że we współpracy z wydawcą, 2K Games pracuje nad nową grą.

Crackdown 3 z darmową lotniczą aktualizacją. Skrzydlaty kombinezon i świeża broń

O tytule nie wiemy zupełnie nic, choć patrząc na oferty pracy developera, możemy przyjąć, że będzie on oparty na Unreal Engine 4. Obecnie studio szuka m in. dyrektora technicznego ze znajomością tego silnika. Jest to też w pełni zrozumiałe, ponieważ nieszczęsny Crackdown 3 również działał na tym silniku, choć nie do końca byliśmy w stanie to zauważyć. Twórcy poinformowali jedynie, że są zachwyceni współpracą z wydawcą i nie mogą doczekać się, żeby zdradzić więcej szczegółów.

Ktoś z obecnych na sali czeka jeszcze na nową grę developera?

Warto również przeczytać:

Źródło: https://www.dsogaming.com/news/sumo-digital-developer-of-crackdown-3-is-working-with-2k-games-on-unannounced-games/

Tagi: 2k Crackdown 3 Sumo Digital