Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.07.2019 19:16
Growtopia
1095V

Growtopia za darmo na konsolach. Ubisoft zaprasza do zabawy

Ubisoft nie zapomina o konsolowcach. Od dzisiaj posiadacze PlayStation 4, Xboksów One oraz Nintendo Switchów mogą zapoznać się z pełną wersją Growtopia. Tytuł pozwoli zainteresowanym cieszyć się nieograniczoną liczbą światów.

Growtopia to produkcja Ubisoftu przygotowana w modelu biznesowym free-2-play. Na początku tytuł trafił wyłącznie na urządzenia mobilne, ale teraz możecie zapoznać się z grą także na trzech konsolach: PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Produkcja to sieciowa platformówka z rozbudowanymi możliwościami kreowania – gracze otrzymują od deweloperów swobodę w kreowaniu interaktywnych światów. Podczas zabawy śmiałkowie zbierają nasiona, doglądają drzew oraz sadzą i łączą ze sobą ziarna, aby odkryć nowe przedmioty do zbudowania, handlu i dekoracji środowiska Growtopii.

Ubisoft podkreśla, że Growtopia oferuje „nieskończoną liczbę światów do odwiedzenia”, bez problemu zajmiemy się personalizacją bohaterów, a dodatkowo pozycja została obładowana mnóstwem mini-gier stworzonych przez społeczność – od wyzwań parkourowych przez łamigłówki i wyścigi, aż po starcia PvP i labirynty.

Więcej o grach Ubisoftu:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Growtopia Ubisoft za darmo zapowiedź zwiastun