Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.07.2019 15:33
MIBR ONE-TAP
1528V

MIBR ONE-TAP to pierwsze buty dla esportowców. Znamy szczegóły

Przedstawiciele K-Swiss wpadli na ciekawy pomysł. Twórcy dogadali się z brazylijskim zespołem MIBR i wspólnymi siłami przygotowano pierwsze na świecie buty dla esportowców. Podczas produkcji obuwia wykorzystano specjalną technologię.

Skarpetki dla graczy były przesadą? To poznajcie MIBR ONE-TAP. K-Swiss (amerykańska korporacja zajmująca się tworzeniem butów od 1966 roku) dogadała się z MIBR-em (brazylijski zespół Counter-Strike: Global Offensive) oraz Immortals Gaming Club (organizacja esportowa) i firmy wspólnymi siłami przygotowały buty dla graczy.

Producent wykorzystał specjalną technologię, która ląduje w obuwiu dla tenisistów, a zainteresowani skorzystają z między innymi podparcia podudzia (zapewnia maksymalny przepływ powietrza dla stopy), specjalnej siatki wpływającej na dopasowanie do stopy, a jednocześnie cała konstrukcja jest wyjątkowo lekka. Klienci mogą w tych butach grać przez wiele godzin i nie będą musieli się martwić o jakikolwiek dyskomfort.

MIBR ONE-TAP są już dostępne w sprzedaży – czujecie się zainteresowani? Przygotujcie 125 dolarów (około 475 zł). Jak zobaczycie na zdjęciach, twórcy oferują czarno-srebrną bryłę z napisem MIBR. Poniżej możecie nawet spojrzeć na dokument z prac nad MIBR ONE-TAP.

Buty esportowe 1

Buty esportowe 2

Buty esportowe 3

Więcej o sportach elektronicznych:

Źródło: https://kswiss.com/products/06759-019-m

Tagi: buty e-sport Esport MIBR ONE-TAP