Iza Łęcka Iza Łęcka 18.07.2019 07:30
Mr. Robot 4 Malek
805V

Mr. Robot 4 z pierwszą zajawką. Twórcy zapowiadają zakończenie serialu

Już wkrótce Rami Malek ostatni raz wcieli się w inteligentnego, aspołecznego hakera. Twórcy zapowiedzieli ostatni sezon serialu „Mr. Robot” za pomocą krótkiej zajawki, która przygotowuje widzów na wielkie rozliczenie głównego bohatera.

Pierwszy sezon „Mr. Robot” zadebiutował w 2015 roku od premiery w Internecie dzięki udostępnieniu przez VOD - serial z miejsca stał się wielkim hitem. W kolejnych latach uczestniczyliśmy w kontynuacji wydarzeń (drugi sezon w 2016 roku i trzeci sezon w 2017 roku) i po zdecydowanie za długim oczekiwaniu – już wkrótce Rami Malek ponownie wcieli się w Elliota Aldersona. 

Serial osiągnął sukces, trafiając opisaną historią do dużego grona odbiorców. Trzy pierwsze sezony zebrały bardzo pozytywne opinie wśród krytyków, w swoim czasie produkcja została doceniona między innymi Złotym Globem (2016), co jednak nie pospieszyło twórcy Sama Esmaila w przygotowaniu kolejnej odsłony opowieści. Twórca podkreślił, że czwarty sezon „Mr. Robot” będzie jednocześnie ostatnim - podczas prac nad scenariuszem do najświeższych epizodów, mężczyzna zdał sobie sprawę, że nie posiada dobrego materiału na piątą historię. Sytuacja jest o tyle zaskakująca, że stacja, pozostali twórcy oraz nawet sami aktorzy chcieli kontynuować realizację wydarzeń. 

Najnowszy teaser to dopiero początek kampanii marketingowej, która potwierdza jedną z teorii – Elliot Alderson szczególnie boleśnie będzie musiał zmierzyć z własnymi decyzjami oraz podjętymi wyborami. Bohater nie będzie miał na to zbyt wiele czasu ekranowego, bowiem czwarty sezon zamknie się na ośmiu odcinkach – to najmniejsza liczba epizodów w całej historii „Mr. Robot”.

Polecamy:

Źródło: YouTube.com

Tagi: mr. robot mr. robot 4 rami malek teaser