Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.07.2019 16:34
Tetris Effect
465V

Tetris Effect nie będzie już ekskluzywną grą PlayStation 4. Tytuł zmierza na PC

Świetna wiadomość dla graczy, którzy od dawna chcą zapoznać się z Tetris Effect, ale nie posiadają PlayStation 4. Produkcja Resonair zmierza na komputery osobiste i dzisiaj możemy spojrzeć na efektowny zwiastun.

Tetris Effect to jedna z wielkich niespodzianek ubiegłego roku. Gra zadebiutowała w listopadzie i podbiła serca wielu graczy oraz dziennikarzy – średnia ocen na poziomie 89% mówi sama za siebie. Twórcy oferują kawał przyjemnej rozgrywki, która została obudowana o dobry soundtrack.

Dotychczas Tetris Effect był dostępny wyłącznie na PlayStation 4, ale ekskluzywność zostanie wkrótce zakończona. 23 lipca odbędzie się premiera gry w wersji na komputery osobiste, jednak warto podkreślić, że produkcja zawędruje wyłącznie do Epic Games Store.

Tetris Effect wyląduje na PC z odblokowanym framerate (z włączonym Vsync) lub opcjonalnym 3D na Oculus Rift oraz HTC Vive. Twórcy podkreślają, że jest to „ostateczna wersja produkcji”, która pozwoli także cieszyć się rozgrywką na ultraszerokich monitorach. Zainteresowani skorzystają także z rozbudowanych opcji.

Tetris Effect na PC zawiera „ulepszenia wizualne”, więc sympatycy marki mogą zacierać rączki.

Więcej o Tetrisie: 

Tagi: Enhance Games Resonair Tetris Effect