Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.07.2019 22:00
Final Fantasy VII Remake Koncepcja a grax`
1419V

Final Fantasy VII Remake pokazuje Midgar Sector 1. Twórcy porównują grę z koncepcją

Square Enix podgrzewa atmosferę przed premierą Final Fantasy VII Remake. Studio zaprezentowało materiały pokazujące różnice pomiędzy grą oraz grafiką koncepcyjną. Japończycy pokazują odpicowany Midgar.

3 marca odbędzie się premiera pierwszej części Final Fantasy VII Remake. Twórcy na początku opowieści skupią się wyłącznie na Midgarze, więc właśnie to ikoniczne miasto została zaprezentowane na dwóch nowych materiałach.

Square Enix będzie w kolejnych miesiącach podgrzewać atmosferę przed premierą Final Fantasy VII Remake. Studio doskonale zdaje sobie sprawę, że posiada asa w rękawie, który elektryzuje graczy z całego świata.

Dzisiaj otrzymaliśmy dwa ciekawe zdjęcia – na początku oglądamy grafikę koncepcyjną a następnie mamy okazję spojrzenia na screenshot prezentujący rozgrywkę. Jak widać projekt przeszedł długą drogę, ale pewnie w dniu premiery nie będziemy narzekać.

Deweloperzy aktualnie nie wspominają o dodanych elementach, ale możemy podejrzewać, że Final Fantasy VII Remake zostało znacząco rozbudowane. Jak wiadomo pierwsza część gry ma zapewnić pełnoprawne wrażenia.

Final Fantasy VII Remake Koncepcja 1

Final Fantasy VII Remake Koncepcja 2

Final Fantasy VII Remake przeczytacie na naszym portalu:

Źródło: Twitter

Tagi: Final Fantasy VII Remake Square Enix