Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.07.2019 16:10
Heavy Metal Machines Vulture
303V

Heavy Metal Machines rozbudowane. Wystartował nowy sezon

Twórcy Heavy Metal Machines nie tracą czasu. Studio Hoplon Infotainment opublikowało sezon nowej zawartości zatytułowany Rockaway Beach i zapraszają sympatyków ostrej jazdy na słoneczną plażę.

Heavy Metal Machines to produkcja z gatunku MOBA, która jest przygotowana przez brazylijski Hoplon Infotainment. Twórcy oferują grę za darmo – zastosowano tutaj model biznesowy free-2-play.

Call of Duty: Modern Warfare – graliśmy w tryb Gunfire. To jest ten rok

Na serwerach Heavy Metal Machines rozpoczęło się lato, więc bohaterowie ruszyli na słoneczną plażę. Sezon zatytułowany Rockaway Beach, przynosi ze sobą Metal God Arena z nowym motywem wizualnym, nowe utwory w grze i menu, emotki oraz nowego zawodnika - Vulture’a.

Tak prezentują się szczegóły nowości:

  • Nowa postać - Vulture - Łowca Nagród Vulture to pierwszy motocyklista w Heavy Metal Machines. Pełni funkcję agresora i jego głównym zadaniem jest zadawanie jak największych obrażeń przeciwnikom. Jego broń cechuje wysoki poziom interakcji i trzeba ją ze sobą łączyć w odpowiednim momencie, by zwiększać moc ataków. Vulture to członek zdziesiątkowanego gangu motocyklowego łowców nagród, MC Vulture Blades. Został przeniesiony do Golema, aby oszukać śmierć i polować po kres swych dni. Odrętwiały i obojętny, jedyną przyjemność znajduje w polowaniach. Teraz wraca do rywalizacji na arenie polując na pilotów i szukając kontraktów. Możliwe, że to ty będziesz następnym na jego czarnej liście…
  • Nadchodzą emotki i Metal League - To nie koniec nowości w Rockaway Beach. Nowy sezon Heavy Metal Machines przynosi ze sobą również emotki. W trakcie meczu zawodnicy mogą teraz wyrażać za ich pomocą swoje emocje. Można wyposażyć do 5 emotek i używać ich w dowolnym momencie. Emotki są nagrodami w Metal Pass 5 (nagród jest już łącznie 107!), a dodatkowo można je nabyć w wewnętrznym sklepie.

Rodrigo Campos, szef studia Hoplon, zapowiedział atrakcje następującymi słowami:

"Niezwykle cieszymy się, że możemy ogłosić nowy sezon zawartości dla graczy. W Heavy Metal Machines każdy gracz może znaleźć dla siebie właściwy styl gry. Nasze turnieje są otwarte dla wszystkich bez względu na umiejętności, więc wystarczy zaprosić przyjaciół i wziąć udział w zawodach. Do wzięcia są prawdziwe pieniądze, dlatego oczekujemy zażartej rywalizacji i postanowiliśmy przez graczami wyzwanie. Warto odpalić silnik i dołączyć do aren Metal City, bo piąty sezon Metal League startuje już 10 sierpnia 2019 i będzie oferować cotygodniowe, otwarte, darmowe turnieje dla graczy."

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Heavy Metal Machines Hoplon Infotainment nowości