Iza Łęcka Iza Łęcka 12.07.2019 12:14
zack snyder netflix
447V

Zack Snyder tworzy dla Netflixa. Reżyser 300 opracuje anime osadzone w nordyckiej mitologii

Netflix nie ustaje w zasypywaniu nas bogactwem swojej oferty. W planach platformy nowe anime, tym razem czerpiące z nordyckiej mitologii, które zostanie stworzone przez Zacka Snydera, reżysera znanego chociażby z „300” oraz „Watchmen”.

Zack Snyder coraz częściej podejmuje współprace z amerykańskim gigantem. Obecnie reżyser tworzy dla platformy nowy film o zombie „Army of the Dead”, by w niedalekiej przyszłości zająć się nowym anime.

Netflix rozszerza ofertę anime – prezentacja nowych pozycji

Szef działu anime Netflixa John Derderian wypowiada się o twórcy w samych superlatywach, zdradzając jednocześnie szczegóły nowej produkcji:

"Innowacyjność Zacka Snydera w opowiadaniu historii posunęła przemysł filmowy do przodu i uczyniła go jednym z najbardziej charakterystycznych twórców filmowych jego pokolenia. Nie możemy się doczekać współpracy z nim i jego wyjątkowym zespołem, by ożywić kultowe postacie i historie mitologii nordyckiej w jego niepowtarzalnym stylu."

Jak wiadomo Snyder będzie producentem wykonawczym nowego serialu anime osadzonego w realiach nordyckiej mitologii. Jego współpracownikiem została Jay Oliva, znana chociażby z takich kasowych hitów jak „Spider-Man: Homecoming”, „Wonder Woman”,"Thor: Ragnarok" oraz "Justice League".

Na szczegóły o nowej produkcji od Netflixa pozostaje nam jeszcze zaczekać. Jedno jest pewne - taka ekipa twórców w połączeniu z możliwościami finansowymi streamingowego potentata to recepta na całkiem niezłą produkcję. Jeżeli mówimy jeszcze o osadzeniu historii w bogactwie nordyckich legend, szykuje się anime, obok którego fani gatunku nie będą mogli przejść obojętnie. Z niecierpliwością czekamy na dalsze zapowiedzi.

Polecamy także:

Źródło: https://www.comingsoon.net/tv/news/1082267-netflix-original-anime-series

Tagi: anime Netflix zack snyder