Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 10.07.2019 11:18
Yakuza na PS4
1149V

Nowa Yakuza na PS4. Sega wybrała partnerkę głównego bohatera spośród 1000 kandydatek

Sega już w marcu zapowiedziała nową odsłonę marki Yakuza dla PlayStation 4. Wiemy już, jaka pani zwyciężyła w castingu do roli w tej produkcji.

Nie wiemy jeszcze czy nowa Yakuza zmierzająca na PS4 to pełnoprawna odsłona głównej serii, czy tylko spinoff. Niestety nic jeszcze nie wiadomo o rozgrywce w rzeczonym projekcie.

Sega ogłasza casting do nowej Yakuzy

Sega od marca szukała aktorki do roli partnerki głównego bohatera, który nazywa się Ichiban Kasuga. Facet występował już wcześniej w New Yakuza Series, czyli projekcie free to play dla smartfonów i PC, który trafił do japońskiej dystrybucji w 2018 r.

Japońskie panie wzięły już udział w serii castingów do roli partnerki Ichibana Kasugi. Jako wynagrodzenie wydawca przygotował 1 milion jenów. Wiemy już, kto skasował nagrodę. To Eri Kamataki, która pokonała ok. 1000 innych kandydatek, które stanęły do rywalizacji. Dziewczynę można było zobaczyć wśród finalistek w poniższym wideo. Kobiety oceniane były nie tylko pod kątem wyglądu, ale przede wszystkim głosu (do sesji dubbingu).

W trakcie wydarzenia, podczas którego ujawniono zwyciężczynię konkursu, główny producent Toshihiro Nagoshi zapowiedział również, że szczegółowe informacje o nowej Yakuzie na PS4 zostaną ujawnione 29 sierpnia.

Yakuza 5 na PS4

Tagi: casting ps4 yakuza