Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.07.2019 22:30
Another Life Katee Sackhoff
1239V

Another Life od Netflix na zwiastunie. Platforma próbuje z kolejnym science-fiction

Netflix jeszcze w lipcu zaprosi widzów na kolejny serial zgłębiający tematykę kosmosu. Widzowie poznają astronautkę, która będzie musiała zmierzyć się z wielkim niebezpieczeństwem. Najnowszy zwiastun wygląda nieźle.

25 lipca odbędzie się premiera „Another Life” na Netflix. Sytuacja jest bardzo interesująca, bo choć projekt zapowiada się nieźle, to dopiero dzisiaj otrzymaliśmy pierwszy zwiastun. Na materiale widzimy Katee Sackhoff („Riddick”, „Battlestar Galactica”, „Oculus”), która wcieliła się w główną bohaterkę.

Cuphead na Netflix! Twórcy zapowiedzieli The Cuphead Show

„Another Life” opowiada o astronautce Niko Breckinridge, która wraz ze swoją załogą wyrusza na niebezpieczną misję – zespół szuka śladów życia obcej inteligencji. Sytuacja szybko się komplikuje i naukowcy będą zmuszeni do stawienia czoła potężnemu przeciwnikowi.

Serial został podzielony na dziesięć epizodów, a twórcą widowiska był Aaron Martin, którego możecie kojarzyć z między innymi serialu „Slasher”. Wkrótce powinniśmy otrzymać kolejny materiał – w końcu premiera odbędzie się już za dwa tygodnie.

Warto spojrzeć:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Another Life Netflix serial trailer zwaistun