Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.07.2019 20:04
Postać Call of Duty: Black Ops 4
724V

Call Of Duty: Black Ops 4 z masą nowości. Znamy listę darmowej i płatnej zawartości

Treyarch zaprasza śmiałków do zabawy na serwerach Call of Duty: Black Ops 4. Na posiadaczy PlayStation 4 czeka mnóstwo nowości – poznaliśmy pełną listę darmowych i płatnych atrakcji. Najwięksi fani gry sprawdzą dzisiaj nowe mapy.

Twórcy Call of Duty: Black Ops 4 zaprezentowali kolejne DLC. Treyarch ponownie oferuje sporą zawartość, która wyląduje na sprzęcie wszystkich graczy – standardowo posiadacze Przepustek Sezonowych mogą liczyć na dodatkowe atrakcje.

Pierwszy trailer Call of Duty: Black Ops 4 Operacja Apocalypse

Dan Bunting, szef studia Treyarch, w wypowiedzi zapowiadającej dodatek nie ukrywał zadowolenia z przygotowanej historii. Sympatycy zombie mogą szykować się na kolejne atrakcje:

„Mamy do dyspozycji zespół utalentowanych scenarzystów, którzy pomagają nam tworzyć doświadczenia Zombie od ponad 10 lat. Chcieliśmy więc skorzystać z ich wyobraźni w każdym trybie Black Ops 4, dlatego ekscytuje nas możliwość przekazania Operacji Apocalypse Z w ręce graczy. To zespół weteranów, który daje z siebie wszystko by zapewnić najwyższy poziom każdemu nowemu doświadczeniu i w tym przypadku nie ma żadnych wyjątków – Operacja Apocalypse Z odzwierciedla sobą tony kreatywności i pasji każdego członka zespołu, pozwalające fanom naprawdę wczuć się w nasz unikalny świat nieumarłych”.

W kilku słowach DLC zapowiedział także Mark Gordon, szef studia Treyarch:

„Nie możemy się doczekać nowej, wiernej dziedzictwu serii odsłony Zombie, Apha Omega, w której powraca historia Aether i gracze mają możliwość wcielić się zarówno w drużynę Primis, jak i Ultimis. To unikatowa mieszanka rozgrywka zainspirowana przez naszą społeczność fanów. Ta mapa jest ponad cztery razy większa i posiada więcej dialogów niż Nuketown we wcześniejszych wersjach, a połączona z resztą zawartości dostępnej w Operacji Apocalypse Z, tworzy nasz najbardziej ekscytujący sezon w historii”.

A jak z zawartością? Nie możemy narzekać – tak prezentuje się bezpłatna zawartość Operacji Apocalypse Z

  • Nowe aktualizacje Blackout – Jako że rozpoczęła się apokalipsa Zombie, słoneczne niebo ustąpiło miejsca czemuś dużo bardziej upiornemu na głównej mapie Blackout. Zombie wyssały większość życia z krajobrazu, zmuszając ocalałych do szukania schronienia i przetrwania w głębokiej mgle, w otoczeniu znanych z trybu Zombie widoków i dźwięków. Dodatkowo mapa Alcatraz po raz pierwszy zaprezentuje się w wersji nocnej, wraz z nowymi przeciwnikami Zombie.
  • Nowy specjalista – Dostępny już teraz zarówno w trybie Multiplayer, jak i Blackout, Reaper debiutuje w Black Ops 4. Reaper jest stworzonym z wykorzystaniem najnowszej technologii robotem o stylu walki opartej na sile i uzbrojonym w Scythe, dwuręczny minigun o ogromnej mocy, zatrzymujący wrogów silnym ostrzałem. Ten ulubiony Specjalista fanów jest też wyposażony w Radar Shroud, gadżet, który zabiera wrogom możliwość używanie minimapy, i wystrzeliwuje rzutkę sensorową, blokującą konkretne obszary na minimapie.
  • Nowy sprzęt na czarnym rynku – Zaopatrzenie Czarnego Rynku zostało uzupełnione o nowe kamuflaże broni, stroje, gesty i akcesoria, wszystkie w stylistyce Operacji Apocalypse Z. Wchodzą w to nowe bronie, takie jak kusza Reaver C86 Special Secondary, Daemon 3XB Mastercraft, Argus Shotgun z Black Ops III, MOG 12 MKll oraz Vendetta MKll, które gracze mogą zdobyć i opanować.
  • Nowości w trybie Zombie – Operacja Apocalypse Z wprowadza nowe perki oraz eliksiry na wszystkich mapach Zombie, dostarczając po założeniu i aktywacji nowych wariantów rozgrywki.

Posiadacze Karnetu Black Ops pobiorą także:

  • Nowa mapa Multiplayer, Der Schatten – Mapa dużego rozmiaru osadzona w wiosce wysoko w austriackich Alpach, w cieniu zamku „Der Esendrache”. Rywalizacja toczy się zarówno w jasnych, jak i ciemnych strefach, zmuszając graczy do walki na bliskim dystansie.
  • Nowa mapa Multiplayer, Remnant – Mapa dużego rozmiaru osadzona w “Muzeum Historii Nienaturalnej” głęboko na bagnach Luizjany, gdzie relikty historii toczy pragnienie chaosu i krwi. Dzięki między innymi portalowi transportującemu graczy na drugą stronę mapy, Remnant jest zbudowana idealnie pod walkę na średnim zasięgu, gdzie miejsca z lepszą widocznością znajdują się wokół wnętrza muzeum.
  • Zremasterowana mapa Multiplayer, Havana – Stworzona na nowo mapa z oryginalnego Call of Duty: Black Ops, Havana jest średniego rozmiaru polem bitwy osadzonym w słonecznym, kubańskim mieście podczas Zimnej Wojny i napięć między Castro a rządem USA. Mapa ma kształt litery Z, co owocuje mieszanką blisko- i dalekozasięgowej wymiany ognia.
  • Nowe doświadczenie Zombie, Alpha Omega – W kontynuacji historii Aether w nowym doświadczeniu Zombie od Treyarch gracze mogą po raz pierwszy wkroczyć do walki zarówno jako postacie Primis, jak i Ultimis. Pozwala to fanom zyskać nowy punkt widzenia na jak zwykle pokręconą fabułę wraz z łączeniem się odmiennych linii czasowych. Gracze będą odpierali hordy nowych wrogów Zombie, rozwiązywali wyzwania i odkrywali nowe easter eggi w doświadczeniu, które pozostaje szalone aż do końca.

Więcej na temat Call of Duty:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Activision Call of Duty: Black Ops 4 Treyarch