Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 07.07.2019 19:08
Fire Emblem: Three Houses na setki godzin
796V

Fire Emblem: Three Houses ma zapewnić zabawę na ponad sto godzin

Jeśli wierzyć słowom reżysera nadchodzącej odsłony Fire Emblem, całkowite skompletowanie gry to zabawa na nawet ponad 200 godzin!

Fire Emblem: Three Houses zbliża się wielkimi krokami i wszystko wskazuje na to, że będzie ogromnym tytułem. Pierwsze, potwierdzone informacje, które mogły to zdradzać, trafiły do nas kilka dni temu. Wtedy też ukazała się obszerna zawartość Przepustki Sezonowej.

Fire Emblem: Three Houses największą odsłoną w historii. Twórcy pokazują skalę gry

Podczas Japan Expo 2019 francuski portal internetowy, JeuxVideo, przeprowadził wywiad z reżyserem Fire Emblem: Three Houses, Toshiyukim Kasukiharą. Najciekawszym pytaniem było to, o czas, jaki będziemy musieli poświęcić na ukończenie gry. Zapytany odpowiedział:

Przejście gry jako członek jednego z trzech domów zajęło mi jakieś 80 godzin. Oczywiście z uwzględnieniem rozmów i scenek przerywnikowych. Jeśli więc chcesz zrobić wszystkie trzy ścieżki fabularne, to może Ci to zająć ponad 200 godzin.

Należy wspomnieć, że wybranie każdego z trzech domów wiąże się z innym zakończeniem całej kampanii. Jeśli więc znajdzie się ktoś chcący poznać wszystkie możliwe rozwiązania, rzeczywiście będzie musiał przeznaczyć na ten cel wiele godzin. 

Fire Emblem: Three Houses zadebiutuje już 26 lipca tego roku i wyłącznie na Nintendo Switch.

Źródło: https://www.gamesradar.com/uk/fire-emblem-three-houses-director-says-completing-one-house-will-take-80-hours/

Tagi: Fire Emblem: Three Houses Intelligent Systems Nintendo