Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 06.07.2019 14:29
One Piece: Pirate Warriors 4, Luffy Gear 4
482V

One Piece: Pirate Warriors 4 oficjalnie zapowiedziane!

Podczas panelu Play Anime!, który odbywał się podczas trwającego właśnie Anime Expo, Bandai Namco Entertainment zapowiedziało kolejną odsłonę lubianego cyklu gier na podstawie One Piece. 

Jeśli wielu z Was przeżyło zawód, gdy One Piece: World Seeker nie spełnił pokładanych w nim nadziei, to Bandai Namco postanowiło nieco podreperować swoją reputację wśród fanów Luffy'ego i spółki! 

One Piece: World Seeker - recenzja gry. Gumowy badziew

Rzeczona seria, o podtytule Pirate Warriors, to gry z gatunku musou, a precyzując - oparte na schemacie rozpowszechnionym przez Dynasty Warriors, gdzie walczymy z hordami przeciwników. Poprzednia część w świecie One Piece, One Piece: Pirate Warriors 3, ukazała się aż 4 lata temu, więc zapowiedź nadeszła w bardzo dobrym momencie. Fani zdążyli się stęsknić, ale nie zapomnieć o serii

Wydawcy obiecują, że nadchodząca część obejmie dużą część fabuły znanej z uniwersum stworzonego przez Eiichiro Odę - włączając w to niedawno zakończony w anime arc - Whole Cake Island. Menadżer Bandai Namco Entertainment America nie kryje entuzjazmu w związku z takim zabiegiem: 

One Piece: Pirate Warriors 4 to świetny sposób na to, aby zarówno nowi, jak i długoletni fani mogli wskoczyć do świata One Piece!

Gra ukaże się już w przyszłym roku, a wydana zostanie na konsole PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch oraz PC. 

Źródło: YouTube

Tagi: Bandai Namco one piece One Piece: Pirate Warriors 4