Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 05.07.2019 11:42
Elea
1048V

Elea w końcu na PS4. Zwiastun i ulepszenia graficzne z PS4 Pro

Elea zmierza po prawie rocznym oczekiwaniu również na PlayStation 4. Możemy już sprawdzić, jak tytuł wygląda we wzbogaconej wersji z PS4 Pro.

Soedesco i Kyodai zapowiedziały, że Elea trafi na PS4 25 lipca. Wcześniej tytuł był dostępny wyłącznie na PC i Xbox One.

Wiedźmin od Netflix vs. Wiedźmin 3: Dziki Gon

Dewelopery przypominają w komunikacie prasowym, że Elea została znacząco rozbudowana od momentu premiery we wrześniu 2018 r. 

"Tytuł doczekał się wielu poprawek bugów, graficznych usprawnień i optymalizacji gameplayu. W wersji na PS4 wprowadziliśmy ponad 200 poprawek. Przyspieszyliśmy też tempo poruszania się i jakość grafiki. Gra dorobiła się też nowego systemu save'owania oraz punktów kontrolnych",

Co chyba najważniejsze - tytuł od razu doczeka się wsparcia na PS4 Pro w dniu premiery na konsoli Sony, czyli 25 lipca. Tytuł zaoferuje na PS4 Pro dynamiczną rozdzielczość 4K oraz podwyższoną jakość odbić światła, filtrowania tekstur i cieni.

Poniżej znajdziecie zajawkę Elea na PS4. W tej przygodówce (w zasadzie w "symulatorze chodzenia") wcielamy się w tytułowego naukowca, który musi zbadać losy zaginionej ekspedycji na stacji kosmicznej.

Przy okazji warto poczytać:

Tagi: elea ps4 ps4 pro

Nie przegap