Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 05.07.2019 09:21
WRC 8 na pierwszym obiecującym gameplayu. Świetna grafika i prowadzenie
1592V

WRC 8 na pierwszym obiecującym gameplayu. Świetna grafika i prowadzenie

WRC 8 zostało zapowiedziane już w styczniu i zapowiadało się świetnie. Czekaliśmy jednak na pierwszy gameplay od wydawcy. Wreszcie przyszedł czas na nadrobienie zaległości.

Marka WRC wraca po krótkiej przerwie. WRC 8 trafi na rynek już we wrześniu 2019 roku i zapewni dostęp do ok. 100 odcinków w 14 krajach. Za produkcję odpowiada sprawdzona ekipa Kylotonn Racing.

WRC 8 zapowiedziane!

Deweloperzy podkreślają, że w WRC 8 otrzymamy nie tylko najbardziej realistyczną fizykę w serii, ale również bardzo rozbudowany tryb kariery, dynamicznie zmieniającą się pogodę i przede wszystkim doskonałą symulację zachowania ogumienia (przyczepność, zużycie opon, wpływ aury na trakcję itd).

WRC 8 posiada licencje na wszystkich zawodowców. W nie zabraknie takich kierowców jak: Sébastien Ogier, Esapekka Lappi, Jari-Matti Latvala, Kris Meeke, Ott Tänak, Sébastien Loeb, Thierry Neuville, Andreas Mikkelsen, Dani Sordo, Elfyn Evans i Teemu Suninen. W WRC 8 nie zabraknie również pełnej licencji na WRC 2, Junior WRC oraz legendarnych zawodników.

Poniżej znajdziecie pierwszy konkretny gameplay z WRC 8. Wcześniej mogliśmy oglądać tylko zwiastun, z marketingowo obrobionymi przebitkami z rozgrywki.

Najnowszy materiał wideo nagrano ze stanowiska wydawcy, wyposażonego z 3 wyświetlaczami, z kamerki GoPro. Jakość nagrania nie jest w związku z tym najwyższa. Starsze filmiki pochodzą z dema z E3 2019.

Gra pojawi się na Switch, PC, PS4 i XOne.

Pierwsza zajawka WRC 8


Tagi: Kylotonn Games rajdy wrc WRC 8 wyścigi