Iza Łęcka Iza Łęcka 04.07.2019 09:58
potwór z dragon's dogma online
780V

Dragon's Dogma Online umiera. Twórcy chcą rozwijać nową Dragon's Dogma

Capcom ogłosił niezwykle smutną niespodziankę dla fanów Dragon's Dogma Online. Po ponad 4 latach, serwery pozycji zostaną zamknięte. Ciągle jednak pojawiają się głosy o nowej odsłonie osadzonej w realiach Dragon's Dogma.

Premiera gra]Dragon's Dogma Online[/gra] miała miejsce 31 sierpnia 2015 roku, będąc stale rozwijaną. Planując jednak treści dla 4. Sezonu, zespół programistów podjął decyzję o zakończeniu przygody. Jak podkreślili, coraz trudniej jest dostarczyć satysfakcjonujące i zadowalające materiały na serwery.

Gra zostanie zamknięta 5 grudnia 2019 roku.

Devil May Cry 5 powstał zamiast Dragon's Dogma 2. Producent dokonał wyboru

Pomimo zamknięcia serwerów, twórcy wyrażają jednak nadzieje na kolejną odsłonę Dragon's Dogma. W wiadomości zawartej w ogłoszeniu, producenci Minae Matsukawa i Hiroyuki Kobayashi wspomnieli, że pragną kontynuacji serii zacnego RPG-a akcji. 

Po sukcesie pierwszej odsłony spod szyldu Dragon's Dogma, sytuacja serii nie jest zbyt jasna. Jak wiemy z wcześniejszych doniesień, Netflix nawiązał z Capcomem współpracę zapowiadając anime osadzoną w realiach gry. Czy więc możliwe jest połączenie premier DD 2 i serialu na Netflixie? Czekamy na wszelkie nowe informacje w tym temacie.

Źródło: https://twinfinite.net/2019/07/dragons-dogma-online-shutting-down/?fbclid=IwAR2sRBER6kKETVl6Jv8nQm881WPQhMeUvzel4AAFQjpTAEbzxLteJnzMg7c

Tagi: Capcom dragon's dogma online serwery offline