Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.07.2019 19:58
Art z Langrisser I & II
456V

Langrisser I & II trafi do Europy. Zwiastun zapowiada lokalizację odświeżonej kolekcji

NIS America wsłuchało się w błagania graczy. Wydawca zdecydował się wrzucić do Europy oraz Ameryki zestaw Langrisser I & II. W pakiecie zainteresowani otrzymają dwie części gry, która pierwotnie zadebiutowała na Sega Mega Drive.

Langrisser I & II to zestaw składający się z dwóch części Langrisser. Jest to kultowa, taktyczna seria RPG, która została doceniona w Kraju Kwitnącej Wiśni. Deweloperzy nowej wersji odświeżyli oprawę oraz znaleźli czas na przygotowanie nowych elementów – jedną z nowinek jest możliwość powrotu do wcześniej odblokowanych klas.

Remake'i Langrisser I & II na nowym zwiastunie 

Teraz możemy potwierdzić, że Langrisser I & II zawędruje na Zachód. Aktualnie NIS America przygotowuje lokalizację, jednak warto podkreślić, że wydawca nie zajmie się stworzeniem dubbingu – w grze usłyszymy oryginalne głosy.

Premiera w Europie odbędzie się dopiero w 2020 roku, ale sympatycy gatunku mogą zacierać rączki, ponieważ oryginał w swoim czasie został doceniony i zebrał sporo pochwał. Na deser zobaczcie poniższy zwiastun, który zapowiada taktyczne atrakcje.

Więcej o produkcjach NIS America:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Extreme/Chara-Ani Kadokawa Langrisser I & II zwiastun