Tytus Stobiński Tytus Stobiński 03.07.2019 13:03
Daniel Craig
672V

Knives Out - klasyczny kryminał z gwiazdorską obsadą na zwiastunie

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun "Knives Out". Za film ten odpowiada reżyser, który ostatnio wywołał sporą debatę i był odpowiedzialny za obraz "Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi"

"Knives Out" wzorowane jest na klasycznych kryminałach, jakie swego czasu pisała między innymi Agatha Christie. Będziemy więc świadkami morderstwa 85-letniego pisarza w dniu jego urodzin, a podejrzanymi dokonania zbrodni będą sami członkowie rodziny. Naszym zadaniem będzie oczywiście rozwikłanie zagadki na własną rękę, zanim wydarzenia pokazane w filmie wszystko wyjaśnią.

Jacob's Ladder na zwiastunie. Remake kultowego horroru Drabina Jakubowa

Film może się poszczycić naprawdę dobrą obsadą. Na ekranie zobaczymy między innymi Daniel Craiga, Jamie Lee Curtis, Chrisa Evansa czy choćby znanego z wyprodukowanego przez HBO świetnego "Zakazanego Imperium" - Michaela Shannona. Świeżutki zwiastun produkcji pokazuje, że twórcy nie podchodzą do niej ze zbyt przesadną powagą i zostawiają miejsce na delikatną dawkę humoru. Premiera "Knives Out" zaplanowana została na listopad bieżącego roku. Wybierzecie się do kin, czy preferujecie bardzo nowoczesne formy przedstawienia śledztwa?

Więcej na temat nadchodzących premier kinowych na naszym portalu:

 

Tagi: Daniel Craig jamie lee curtis knives out michael shannon star wars the last jedi