Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.07.2019 23:00
Attack on Titan bohaterowie
2250V

Attack on Titan otrzyma nowy sezon. Wielkie zakończenie anime

„Attack on Titan” zostanie rozbudowane o kolejny sezon, jednak sympatycy serii muszą przygotować się na zakończenie opowieści. Premiera została zapowiedziana przyjemną zajawką, która rozbudziła fanów uniwersum.

Już w połowie czerwca pojawiły się przecieki dotyczące czwartego sezonu „Attack on Titan”. Teraz możemy potwierdzić, że Japończycy opracowują nową historię, która jednocześnie domknie wszystkie wcześniej rozpoczęte wątki.

Attack on Titan 2: Final Battle na nowych zrzutach ekranu

Anime „Attack on Titan” zadebiutowało w kwietniu 2013 roku. Od tego czasu widzowie zobaczyli trzy sezony, na które składało się 59 odcinków. Nie musieliśmy długo czekać na zapowiedź kolejnej historii.

W Sieci wylądowała krótka zajawka zapowiadająca ostatni sezon „Attack on Titan”. Widzowie muszą przygotować się na sporo czekania, ponieważ historia trafi do zainteresowanych dopiero jesienią 2020 roku.

Twórcy potwierdzili ostatnie doniesienia – planują zakończyć historię, więc możemy liczyć na ciekawe wydarzenia, które odpowiedzą na kilka nurtujących pytań. Na dodatkowe informacje przyjdzie jeszcze czas, ale jest to bez wątpienia dobra wiadomość dla fanów.

Anime „Attack on Titan” to oczywiście adaptacja mangi, która cieszy się coraz większą popularnością na całym świecie. Bandai Namco już rozpoczęło rozwijanie serii przez gry– w lipcu zadebiutuje wypakowana „Dwójka”.

Źródło: https://kotaku.com/attack-on-titans-final-season-is-coming-in-fall-2020-1836005242

Tagi: anime attack on titan serial