Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 29.06.2019 15:57
Super Smash Bros. Ultimate Pirahna Plants do jutra
632V

Super Smash Bros. Ultimate. Ostatnie dni na odebranie darmowej Pirahna Plant

Pirahna Plant była pierwszym zapowiedzianym wojownikiem DLC do SSBU. Ci, którzy zakupili grę przed 31 stycznia bieżącego roku, mogą ją odebrać za darmo jeszcze tylko do jutra!

Super Smash Bros. Ultimate okazał się ogromnym hitem - zarówno pod względem ocen, jak i samej sprzedaży. Bez wątpienia jednym z aspektów wpływających na sukces produkcji była liczba postaci w niej zawartych. Oprócz całego wachlarza podstawowych, do gry trafiały i wciąż trafiają kolejne - już w formie DLC.

Super Smash Bros. Bohaterowie z serii Dragon Quest i Banjo-Kazooie wchodzą do gry

Pierwszą postacią, która trafiła do gry w formie dodatku była Pirahna Plant. Jej dostępność miała być uzależniona od daty zakupu gry i jeśli ta została zarejestrowana przed 31 stycznia, to Nintendo wysyłało na e-mail przypisany do konta specjalny kod pozwalający na przypisanie nowego wojownika. 

I tutaj najważniejsze - kod jest aktywny tylko i wyłącznie do 30 czerwca bieżącego roku. Tak więc, jeśli jesteś osobą, która zakupiła grę przed wspomnianą w poprzednim akapicie datą, a wciąż nie przypisałeś bohatera do konta, to masz czas zaledwie do jutra! 

Jeśli swoją kopię zarejestrowałeś później niż w styczniu albo nie zdążysz wpisać kodu, to postać będzie możliwa do kupienia za $5,99. Należy tu nadmienić, że Pirahna Plant nie jest częścią Fighters Passa, który daje dostęp do wszystkich innych DLC z wojownikami. 

Super Smash Bros. Ultimate ukazał się na Nintendo Switch 7 grudnia 2018 roku i wciąż cieszy się ogromną popularnością. 

Źródło: https://www.dualshockers.com/super-smash-bros-piranha-plant-not-free/

Tagi: Bandai Namco Nintendo Super Smash Bros. Ultimate