Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.06.2019 17:59
Orange is the New Black 7
594V

Orange is the New Black 7 na zwiastunie. Netflix pokazuje zakończenie serialu

Netflix właśnie zaprezentował pierwszy zwiastun nadciągającego sezonu „Orange is the New Black”. Będzie to wielkie zakończenie serialu, które zdaniem twórców „zmieni wszystko”. Zobaczcie materiał.

„Orange is the New Black” to jeden z dużych sukcesów platformy. Netflix w swoim czasie chwalił się wynikami serialu i jednocześnie chętnie zamawiał kolejne sezony. Firma mimo to postanowiła zakończyć historię,

Ma – recenzja filmu. Idźcie na terapię

Dzisiaj otrzymaliśmy w końcu pełny zwiastun nadciągającej historii i Netflix obiecuje mocne wydarzenia. Scenarzyści podobno przygotowali serię ciekawych zwrotów akcji, według których mamy doświadczyć wielu zmian. Czy będzie to udane zakończenie? Mam w tym wypadku wrażenie, że finał nadciąga w bardzo dobrym momencie, ponieważ siedem sezonów to naprawdę długo.

Ostatnie epizody wylądują na serwerach 26 lipca. W ubiegłym roku pojawiły się doniesienia o spin-offie „Orange is the New Black”, jednak aktualnie Netflix nie zamierza komentować doniesień. Twórcy będą opowiadać o możliwościach rozwoju serii dopiero po emisji siódmej historii.

Przeczytajcie nasze recenzje:

Tagi: Netflix Orange is the new Black serial trailer zwiastun

Nie przegap