Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.06.2019 15:01
BioMutant protagonista
1260V

BioMutant z Edycją Kolekcjonerską w dobrej cenie. Znamy pełną zawartość

THQ Nordic i Experiment 101 nadal nie są gotowe do ujawnienia daty premiery BioMutant, ale zamiast tego możemy spojrzeć na specjalne wydanie gry. W Edycji Kolekcjonerskiej znalazła się świetna figurka głównego bohatera.

Nadal niestety nie poznaliśmy daty premiery BioMutant. Twórcy otrzymali dodatkowy czas od wydawcy, by mieć pewność, że produkcja wyląduje na rynku w jak najlepszej jakości. Najwidoczniej THQ Nordic mocno wierzy w projekt, ponieważ firma przygotowała Edycję Kolekcjonerską.

BioMutant wygląda świetnie

W dużym pudełku obok gry znajdziemy figurkę głównego bohatera – tutaj oczywiście jest to jeden z wariantów, ponieważ podczas opowieści otrzymamy możliwość pełnej personalizacji postaci. Zmienimy wygląd, zadbamy o nowe mutacje, ale autorzy zdecydowali się na uwiecznienie zwierzaka, który wylądował także na pudełku.

Tak prezentuje się pełna zawartość Edycji Kolekcjonerskiej BioMutant:

  • Standardowa edycja gry
  • Oficjalna ścieżka dźwiękowa
  • Tkanina z grafiką w formacie A1
  • Wysokiej jakości figurka protagonisty
  • Pudełko kolekcjonerskie

Warto w tym wypadku zwrócić uwagę na cenę – duże pudełko zostało wycenione na 479 zł! Oczywiście nie możemy tutaj mówić o wielu dodatkach, jednak sama figurka może okazać się sporym rarytasem dla graczy, którzy lubią kolekcjonować podobne gadżety.

Więcej o BioMutant:

Biomutant Edycja Kolekcjonerska

Źródło: Muve.pl

Tagi: BioMutant Experiment 101 THQ Nordic

Nie przegap