Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.06.2019 21:55
Devil May Cry 1
1775V

Devil May Cry na Nintendo Switch odstrasza. Gameplay z początku historii

Już w tym tygodniu posiadacze Nintendo Switchów zapoznają się z pierwszą przygodą legendarnego łowcy demonów. Devil May Cry wkrótce trafi na konsolę Big N, ale gameplay zadowoli wyłącznie największych fanów marki.

Capcom ma za sobą kilka naprawdę udanych tytułów. Firma przywróciła do życia Resident Evil 2, zadbała o świetny Devil May Cry 5, a jednocześnie przygotowuje się do premiery ogromnego dodatku do Monster Hunter World. Japończycy mają świetny okres, ale od czasu do czasu Japończycy wrzucają na rynek znacznie gorsze tytuły.

Devil May Cry. Nowe zwiastuny wersji na Nintendo Switch

Jedną z takich gier jest Devil May Cry. W ubiegłym tygodniu prezentowano gameplay z małego fragmentu i nagrania z kamery nie wyglądały najgorzej, jednak teraz mamy okazję spojrzeć na czysty gameplay z początku i... Tylko najwięksi fani marki będą uśmiechać się oglądając pierwsze intro.

Capcom nie zdecydował się na zaoferowanie posiadaczom Nintendo Switchów upiększonej wersji, więc naprawdę trudno tutaj mówić o jakości, która mogłaby skłonić szerokie grono odbiorców do zapoznania się z tytułem.

Więcej o Nintendo Switchu:

Tagi: Capcom devil may cry gameplay

Nie przegap