Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.06.2019 22:30
Bohaterka Bleeding Edge
403V

Bleeding Edge może otrzymać fabularną kampanię

Bleeding Edge w dniu premiery skupi się wyłącznie na sieciowych pojedynkach, ale twórcy mają duże plany na rozwój gry. Ninja Theory może przygotować pełnoprawną kampanię.

Gracze zostali zaskoczeni koncepcją Bleeding Edge, ponieważ Ninja Theory postawiło tym razem na sieciowe pojedynki. Mimo to warto podkreślić, że autorzy nie zapominają o singlistach i mogą w przyszłości zaoferować pełnoprawną kampanię.

Bleeding Edge od Ninja Theory na pierwszym gameplayu!

Bleeding Edge w dniu premiery zaoferuje wyłącznie sieciowe zmagania, jednak wszystko może zmienić się w przyszłości. W tej sprawie wypowiedział się Rahni Tucker – reżyser gry zapowiedział spore plany:

„Szczerze mówiąc, sądzę, że moglibyśmy zrobić naprawdę świetne kampanie dla jednego gracza. Ale mając taki mały zespół, naszym priorytetem jest multiplayer. Jest to najważniejsza rzecz i nie można jej zrobić w drugiej kolejności. Dla mnie jest to sieciowa gra. Mamy potencjał do robienia rzeczy dla jednego gracza w przyszłości, przykładowo jest mnóstwo ciekawych historii związanych z postaciami”.

W prostych słowach? Gra osiągnie dobre wyniki, zostanie ciepło przyjęta, a po serwerach będą biegać tłumy – to możemy liczyć na kampanie, które przedstawią przykładowo bohaterów. Nad Bleeding Edge pracuje mniejszy zespół i autorzy mogli skupić się wyłącznie na jednym wariancie zabawy.

Więcej o grze Ninja Theory:

Źródło: https://wccftech.com/bleeding-edge-single-player-campaigns-could-be-made/

Tagi: bleeding edge Microsoft Ninja Theory

Nie przegap